gdzie można kupić bitcoiny - BitBay
3836
page-template-default,page,page-id-3836,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie można kupić bitcoiny

[yasr_overall_rating]

gdzie można kupić bitcoiny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie można kupić bitcoiny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie można kupić bitcoiny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

gdzie można kupić bitcoiny – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay została wykonana z mają na myśli o traderach, dla jakich ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – gdzie można kupić bitcoiny.

Bit Bay rejestracja

Zaczynamy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba kopnąć adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany przez nas nick oraz hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest wiążąca po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – gdzie można kupić bitcoiny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie można kupić bitcoiny – Giełda krypto

Wpłata na gdzie można kupić bitcoiny

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości błyskawicznej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego a także zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego oraz stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( gdzie można kupić bitcoiny ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie można kupić bitcoiny

gdzie można kupić bitcoiny