Gdzie kupić kryptowaluty, gdzie kupie kryptowaluty - bit-bay.com
574
post-template-default,single,single-post,postid-574,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Gdzie kupić kryptowaluty

konto bitbay

Gdzie kupić kryptowaluty

Gdzie kupie kryptowaluty

Być może tak jak wiele innych osób, również ty jesteś zafascynowany kryptowalutami. Jeżeli rzeczywiście tak jest, zdajesz sobie sprawę z tego, że inwestowanie w nie może ci przynieść wiele korzyści. Pod warunkiem, że będziesz potrafił to robić. Aby móc obracać kryptowalutami, używając je do płacenia za produkty lub usługi, musisz pierwsze wejść w ich posiadanie. Z uwagi na to, że kryptowaluty mają postać elektroniczną i nie występują pod postacią fizycznego pieniądza – banknotu lub bilonu, można je zakupić wyłącznie drogą elektroniczną, a one same zasilają twoje konto, nazywane również portfelem elektronicznym.

Zarejestruj się i kupuj Bitcoin na giełdzie
Zarejestruj się

Gdzie kupić kryptowaluty w internecie?

W sieci istnieje obecnie bardzo duża liczba stron, stworzonych z myślą o handlu kryptowalutami. Zdecydowana większość z nich działa na zasadzie giełdy walutowej. Możesz z jej pomocą kupować kryptowaluty od innych użytkowników, a także sprzedawać im swoje kryptowaluty – oczywiście po takiej cenie, która jest dla ciebie najkorzystniejsza. Spośród wielu istniejących serwisów, wybraliśmy dla ciebie jeden, któremu zamierzamy przyjrzeć się z bliska. Jest to giełda kryptowaluty działająca pod adresem bitbay.net. Posiada ona rekomendację Ministerstwa Cyfryzacji i tak naprawdę jest to pierwszy w Polsce serwis, w którym można było w pełni legalnie i bezpiecznie kupować bitcoiny. Dziś nie są one jedyną dostępną kryptowalutą – poza nią można kupować i sprzedawać jeszcze prawie 10 innych kryptowalut, wszystkie w konkurencyjnych cenach.

Co otrzymuje użytkownik bitbay.net?

Na pewno jesteś kuszony przez inne serwisy, aby to u nich założyć konto i tam realizować transakcje na kryptowaluty. Bitbay ma jednak kilka niekwestionowanych zalet, które trudno będzie konkurencji podważyć. Po pierwsze to konto za darmo. Jego założenie i prowadzenie nie kosztuje cię nic. Ani grosza. Wszyscy pytający gdzie kupić kryptowaluty bez dodatkowych kosztów, powinni sprawdzić ten serwis. Prowadzenie konta, niezależnie czy otwierasz go na krótki czas, do jednorazowej transakcji, czy aktywnie korzystasz z niego przez cały rok, zawsze będzie dla ciebie bezpłatne. Nie musisz zatem ponosić żadnych kosztów, jak to często bywa na konkurencyjnych giełdach. Każdy zarejestrowany użytkownik posiada własne konto, powiązane z elektronicznym portfelem. To w nim przechowywane są kryptowaluty, jak również waluty używane do ich zakupu. W dowolnym momencie można realizować wpłaty do swojego portfela, które należy podkreślić, również są bezpłatne. Wypłaty natomiast wiążą się z niewielkimi prowizjami, które są zgodne z dostępna tabelą opłat i prowizji, umieszczoną na stronie internetowej.

Gdzie kupie kryptowaluty bez weryfikacji?

Zależy ci na elastyczności i dużym tempie realizowanych operacji. Korzystając z bitbay.net kupujesz i sprzedajesz bez weryfikacji, co jest w pełni zgodne z obowiązującym w Polsce prawem, dotyczącym cyfrowych walut. Nie musisz jednak obawiać się tego, czy rzeczywiście otrzymasz swoje pieniądze. Są one automatycznie pobierane z elektronicznych portfeli kupujących od Ciebie i przesyłane na Twoje konto.

Sprawdź też jak zainwestować w kryptowaluty.

No Comments

Post A Comment