gdzie kupic kryptowaluty - BitBay
3800
page-template-default,page,page-id-3800,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie kupic kryptowaluty

[yasr_overall_rating]

gdzie kupic kryptowaluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie kupic kryptowaluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie kupic kryptowaluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

gdzie kupic kryptowaluty – Bitcoin

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z myślą o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana czy też urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – gdzie kupic kryptowaluty.

gdzie kupic kryptowaluty:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wielce uproszczona. Na ten czas trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązująca po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – gdzie kupic kryptowaluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie kupic kryptowaluty – BitBay

Płatności na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej możliwości rychłej zapłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego tudzież stosownego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( gdzie kupic kryptowaluty ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie kupic kryptowaluty

gdzie kupic kryptowaluty