gdzie kupic bitcoiny - BitBay
4097
page-template-default,page,page-id-4097,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie kupic bitcoiny

[yasr_overall_rating]

gdzie kupic bitcoiny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie kupic bitcoiny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie kupic bitcoiny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

gdzie kupic bitcoiny –

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana jak i wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – gdzie kupic bitcoiny.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na początek starczy przekazać adres email.

Po chwileczek na przekazany poprzez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany poprzez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest wiążąca po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – gdzie kupic bitcoiny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie kupic bitcoiny – Bit Bay

Płatności na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji szybkiej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego a także właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( gdzie kupic bitcoiny ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie kupic bitcoiny

gdzie kupic bitcoiny