gdzie kupic bitcoina - BitBay
3746
page-template-default,page,page-id-3746,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

gdzie kupic bitcoina

[yasr_overall_rating]

gdzie kupic bitcoina

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

gdzie kupic bitcoina

Naszym zdaniem giełda BitBay ( gdzie kupic bitcoina) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

gdzie kupic bitcoina – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z uważają o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – gdzie kupic bitcoina.

BitBay rejestracja

Inaugurujemy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała wysoce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po sekund na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przesiany przez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obowiązkowa po wykroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – gdzie kupic bitcoina.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

gdzie kupic bitcoina – Bit Bay

Płatności na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości prędkiej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu w przybliżeniu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego czy też właściwego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( gdzie kupic bitcoina ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

gdzie kupic bitcoina

gdzie kupic bitcoina