Gdzie kupić Bitcoin? Gdzie można kupić Bitcoin - bit-bay.com
590
post-template-default,single,single-post,postid-590,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Gdzie można kupić bitcoin

gdzie kupić bitcoin

Gdzie można kupić bitcoin

Gdzie kupić Bitcoin

Twoi znajomi chwalą się zyskami, poczynionymi dzięki inwestycji w bitcoin? Również chciałbyś spróbować swoich sił w handlu kryptowalutami? Jeśli tak, już teraz zainteresuje się gdzie kupić bitcoin w internecie. Transakcje tego typu są bliźniaczo podobne do wymiany walut w kantorach internetowych oraz do grania na giełdzie papierów wartościowych. Jedyna różnica polega na tym, że bitcoin nie ma swojego fizycznego odpowiednika. Jest to waluta cyfrowa, dostępna w formie kryptograficznej, skąd też jej nazwa, kryptowaluta.

Otwórz konto BitBay i kupuj Bitcoiny
Zarejestruj się

Gdzie można kupić bitcoin – szybko i legalnie

Zacznijmy od tego, że w Polsce kryptowaluty są legalne. Nie musisz zatem obawiać się tego, że w jakikolwiek sposób możesz być ścigany za ich posiadanie lub handel nimi. Również serwisy pomagające w handlu kryptowalutami mają liczne rekomendacje, potwierdzające legalność ich działalności oraz wysoki stopień bezpieczeństwa, który oferują swoim użytkownikom. Jednym z takich jest właśnie bitbay.net. Serwis jest jednym z najstarszych w Polsce, umożliwiającym zakup oraz sprzedaż bitcoinów. Zobacz BitBay opinie. To była pierwsza kryptowaluta na świecie, dziś jest jedną z kilkunastu, którymi można handlować w tym serwisie. Zakup kryptowaluty odbywa się drogą elektroniczną, dokonując automatycznej wymiany waluty dostępnej w twoim portfelu na kryptowalutę. W portfelu walutowym, przypisanym do twojego konta możesz przechowywać nieograniczone środki finansowe, wyrażone walutą PLN, EUR oraz USD.

Czy każdy może kupić bitcoin?

Młodzi ludzie interesujący się technologią, bardzo chętnie inwestowaliby w kryptowaluty. Sumy, którymi dysponują są idealne do tego, aby uczyć się handlu kryptowalutami i poznawać wszystkie zasady ich funkcjonowania. Możliwe straty z pewnością nie będą tak bolesne, jak wtedy gdyby doszło do straty znacznie większej sumy pieniędzy. Nie trzeba być pełnoletnim, aby kupować bitcoiny lub inną kryptowalutę. Handel cyfrowymi walutami nie jest weryfikowany i nie podlega nadzorowi bankowemu. Osoby niepełnoletnie mogą zatem dokonywać transakcji, stawiając w ten sposób pierwsze kroki na ścieżce, która może być ich życiową drogą do zarabiania pieniędzy.

O czym pamiętać, kiedy chcesz kupić bitcoiny

W każdym miejscu, gdzie można kupić bitcoiny znajdziesz aktualny wskaźnik kursu. Jeśli nie masz pojęcia, jak kształtował się kurs kryptowaluty na przestrzeni minionych miesięcy lub tygodni, dobrze zerknąć do archiwalnych notowań. Aktualnie, czyli początkiem 2018 roku jeden bitcoin ma równowartość około 54 tysięcy złotych! Taka cena była trudna do wyobrażenia kilka lat temu. Osoby, które wówczas kupiły tanio kryptowalutę BTC, dziś mogą zarobić fortunę na jej sprzedaży. Aby się znaleźć w takim samym położeniu, musisz śledzić kursy kryptowalut i dokonywać nierzadko ryzykownych wyborów dotyczących ich zakupu. Drogowskazami mogą być dla ciebie różnego typu wskaźniki i analizy, sugerujące to, jaką decyzję należy podjąć. Gdzie kupić bitcoin – ostatnia rada – wybieraj wyłącznie sprawdzone serwisy, które na polskim rynku internetowym istnieją od długiego czasu i mają stabilną pozycję. Zobacz też: Bitcoin gdzie sprzedać.

No Comments

Post A Comment