eth to pln - BitBay
3740
page-template-default,page,page-id-3740,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

eth to pln

[yasr_overall_rating]

eth to pln

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

eth to pln

Naszym zdaniem giełda BitBay ( eth to pln) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

eth to pln – Giełda

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z myślą o traderach, dla których liczy się głównie szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – eth to pln.

eth to pln:

Inaugurujemy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce uproszczona. Na ten czas trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – eth to pln.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

eth to pln – Bit Bay

Wpłaty na Bit-Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw ekspresowej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w korelacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( eth to pln ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

eth to pln

eth to pln