ebuycom - BitBay
3650
page-template-default,page,page-id-3650,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

ebuycom

[yasr_overall_rating]

ebuycom

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

ebuycom

Naszym zdaniem giełda BitBay ( ebuycom) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

ebuycom – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – ebuycom.

BitBay zakładanie konta:

Zaczynamy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała znacznie sprowadzona. Na początek tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwil na kopsnięty przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przebrany przez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po przekroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – ebuycom.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

ebuycom – BitBay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu w przybliżeniu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego oraz właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( ebuycom ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

ebuycom

ebuycom