dotpay żabka - BitBay
3758
page-template-default,page,page-id-3758,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

dotpay żabka

[yasr_overall_rating]

dotpay żabka

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

dotpay żabka

Naszym zdaniem giełda BitBay ( dotpay żabka) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

dotpay żabka –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana czy też urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – dotpay żabka.

BitBay rejestracja

Inaugurujemy od skonstruowania naszego osobnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany poprzez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest obowiązkowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – dotpay żabka.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

dotpay żabka – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej alternatyw prędkiej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( dotpay żabka ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

dotpay żabka

dotpay żabka