czy warto inwestować w kryptowaluty - BitBay
3608
page-template-default,page,page-id-3608,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

czy warto inwestować w kryptowaluty

[yasr_overall_rating]

czy warto inwestować w kryptowaluty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

czy warto inwestować w kryptowaluty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( czy warto inwestować w kryptowaluty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

czy warto inwestować w kryptowaluty – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – czy warto inwestować w kryptowaluty.

czy warto inwestować w kryptowaluty

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja została wysoce uproszczona. Po pierwsze starczy kopnąć adres email.

Po chwili na kopsnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany przez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przestępstwu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – czy warto inwestować w kryptowaluty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

czy warto inwestować w kryptowaluty – Gieła bitcoin

Płatności na czy warto inwestować w kryptowaluty

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji prędkiej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu w przybliżeniu 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego a także stosownego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przemożnego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( czy warto inwestować w kryptowaluty ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

czy warto inwestować w kryptowaluty

czy warto inwestować w kryptowaluty