czy warto inwestować w bitcoin - BitBay
3914
page-template-default,page,page-id-3914,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

czy warto inwestować w bitcoin

[yasr_overall_rating]

czy warto inwestować w bitcoin

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

czy warto inwestować w bitcoin

Naszym zdaniem giełda BitBay ( czy warto inwestować w bitcoin) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

czy warto inwestować w bitcoin – BitBay

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza prędkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – czy warto inwestować w bitcoin.

czy warto inwestować w bitcoin:

Inicjujemy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie sprowadzona. Na początek trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany przez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało do tego zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązująca po pogwałceniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – czy warto inwestować w bitcoin.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

czy warto inwestować w bitcoin – Bit-Bay

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw szybkiej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież stosownego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( czy warto inwestować w bitcoin ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

czy warto inwestować w bitcoin

czy warto inwestować w bitcoin