czy bitbay jest bezpieczny - BitBay
3692
page-template-default,page,page-id-3692,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

czy bitbay jest bezpieczny

[yasr_overall_rating]

czy bitbay jest bezpieczny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

czy bitbay jest bezpieczny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( czy bitbay jest bezpieczny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

czy bitbay jest bezpieczny – Handel

Nowa edycja giełdy Bitbay została wykonana z myślą o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Żeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – czy bitbay jest bezpieczny.

czy bitbay jest bezpieczny

Rozpoczynamy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została wysoce uproszczona. Na wstęp trzeba tylko podać adres email.

Po sekund na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany poprzez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przekroczeniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – czy bitbay jest bezpieczny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

czy bitbay jest bezpieczny – Bit-Bay

Wpłata na czy bitbay jest bezpieczny

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości ekspresowej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu o tyle o ile 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego a także sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( czy bitbay jest bezpieczny ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie ujawniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

czy bitbay jest bezpieczny

czy bitbay jest bezpieczny