co można kupić za bitcoiny - BitBay
3980
page-template-default,page,page-id-3980,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

co można kupić za bitcoiny

[yasr_overall_rating]

co można kupić za bitcoiny

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

co można kupić za bitcoiny

Naszym zdaniem giełda BitBay ( co można kupić za bitcoiny) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

co można kupić za bitcoiny – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – co można kupić za bitcoiny.

co można kupić za bitcoiny

Inaugurujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie uproszczona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany poprzez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – co można kupić za bitcoiny.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

co można kupić za bitcoiny – Bitcoin

Wpłaty na BitBay

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości szybkiej płatności, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu plus minus 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w zależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( co można kupić za bitcoiny ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

co można kupić za bitcoiny

co można kupić za bitcoiny