cena liska - BitBay
3797
page-template-default,page,page-id-3797,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

cena liska

[yasr_overall_rating]

cena liska

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

cena liska

Naszym zdaniem giełda BitBay ( cena liska) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

cena liska – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie przeważnie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana jak i przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – cena liska.

Bit Bay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została wielce uproszczona. Na początek wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wybrany przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – cena liska.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

cena liska – BitBay

Wpłata na Bit-Bay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej opcji pośpiesznej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( cena liska ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

cena liska

cena liska