btc opinie - BitBay
4013
page-template-default,page,page-id-4013,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

btc opinie

[yasr_overall_rating]

btc opinie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

btc opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( btc opinie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem.

btc opinie – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z uważają o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana oraz przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – btc opinie.

Bit Bay rejestracja

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyselekcjonowany przez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na gadzinowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przekroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – btc opinie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

btc opinie – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit-Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji błyskawicznej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego czy też stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( btc opinie ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

btc opinie

btc opinie