btc logo - BitBay
3884
page-template-default,page,page-id-3884,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

btc logo

[yasr_overall_rating]

btc logo

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

btc logo

Naszym zdaniem giełda BitBay ( btc logo) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

btc logo – Giełda

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – btc logo.

BitBay zakładanie konta

Inicjujemy od zrealizowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba podać adres email.

Po chwil na kopsnięty poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy przesiany przez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązująca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj własne konto” – btc logo.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

btc logo – Bitcoin

Wpłaty na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw rychłej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu z grubsza 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także przydatnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w zależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( btc logo ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

btc logo

btc logo