blog o inwestowaniu na giełdzie - BitBay
4004
page-template-default,page,page-id-4004,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

blog o inwestowaniu na giełdzie

[yasr_overall_rating]

blog o inwestowaniu na giełdzie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

blog o inwestowaniu na giełdzie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( blog o inwestowaniu na giełdzie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

blog o inwestowaniu na giełdzie –

Nowa edycja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – blog o inwestowaniu na giełdzie.

Bit Bay rejestracja

Inaugurujemy od zrealizowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba kopnąć adres email.

Po sekund na przekazany poprzez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przebrany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – blog o inwestowaniu na giełdzie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

blog o inwestowaniu na giełdzie – Bitcoin

Wpłaty na blog o inwestowaniu na giełdzie

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej możliwości błyskawicznej zapłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( blog o inwestowaniu na giełdzie ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

blog o inwestowaniu na giełdzie

blog o inwestowaniu na giełdzie