biy bay - BitBay
3977
page-template-default,page,page-id-3977,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

biy bay

[yasr_overall_rating]

biy bay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

biy bay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( biy bay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

biy bay –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z mniemają o traderach, dla jakich ma znaczenie przede wszystkim prędkość transakcji. Aby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – biy bay.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja została wielce uproszczona. Na ten czas trzeba tylko podać adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która świta na gadzinowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przestępstwu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – biy bay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

biy bay – Giełda kryptowalut

Płatności na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego a także przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( biy bay ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

biy bay

biy bay