bitebay - BitBay
4034
page-template-default,page,page-id-4034,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitebay

[yasr_overall_rating]

bitebay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitebay

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitebay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

bitebay –

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się głównie prędkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitebay.

BitBay zakładanie konta

Inicjujemy od sporządzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja została wysoce uproszczona. Na ten czas starczy przekazać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wybrany poprzez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało do tego wypróbowane. weryfikacja jest przymusowa po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitebay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitebay – Bit Bay

Płatności na Bit Bay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji szybkiej wpłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu plus minus 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego a także sposobnego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może trwać (w korelacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitebay ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitebay

bitebay