bitcoin w polsce - BitBay
3794
page-template-default,page,page-id-3794,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin w polsce

[yasr_overall_rating]

bitcoin w polsce

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin w polsce

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin w polsce) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin w polsce –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została stworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitcoin w polsce.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopsnąć adres email.

Po sekund na podany poprzez nas adres email dostajemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas nick czy też motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. weryfikacja jest obligatoryjna po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin w polsce.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin w polsce – Bit-Bay

Wpłata na bitcoin w polsce

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości błyskawicznej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego jak i płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitcoin w polsce ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin w polsce

bitcoin w polsce