bitcoin rejestracja - BitBay
3851
page-template-default,page,page-id-3851,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin rejestracja

[yasr_overall_rating]

bitcoin rejestracja

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin rejestracja

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin rejestracja) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

bitcoin rejestracja – Portfel

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież przyozdobiona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitcoin rejestracja.

BitBay zakładanie konta

Zaczynamy od sporządzenia naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została wysoce uproszczona. Na początek wystarczy kopnąć adres email.

Po sekund na podany przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyselekcjonowany przez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po przestępstwu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin rejestracja.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin rejestracja – Gieła bitcoin

Wpłata na bitcoin rejestracja

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw prędkiej płatności, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego jak i odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w zależności od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitcoin rejestracja ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin rejestracja

bitcoin rejestracja