bitcoin placówki w polsce - BitBay
3791
page-template-default,page,page-id-3791,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin placówki w polsce

[yasr_overall_rating]

bitcoin placówki w polsce

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin placówki w polsce

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin placówki w polsce) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin placówki w polsce – Portfel

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Żeby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana a także zróżnicowana o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitcoin placówki w polsce.

Bit Bay zakładanie konta:

Inaugurujemy od stworzenia naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay pozostała wysoce uproszczona. Na wstęp tylko trzeba przekazać adres email.

Po chwili na podany poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany przez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. weryfikacja jest obligatoryjna po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin placówki w polsce.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin placówki w polsce – Gieła bitcoin

Wpłaty na Bit Bay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej wpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitcoin placówki w polsce ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin placówki w polsce

bitcoin placówki w polsce