bitcoin placówka w polsce - BitBay
3920
page-template-default,page,page-id-3920,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin placówka w polsce

[yasr_overall_rating]

bitcoin placówka w polsce

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin placówka w polsce

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin placówka w polsce) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem:

bitcoin placówka w polsce – Zakup

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana tudzież wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitcoin placówka w polsce.

bitcoin placówka w polsce:

Rozpoczynamy od utworzenia naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bit bay rejestracja pozostała znacznie sprowadzona. Na wstęp wystarczy przekazać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany poprzez nas nick oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. weryfikacja jest obowiązująca po przestępstwu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin placówka w polsce.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin placówka w polsce – Gieła bitcoin

Wpłata na Bit-Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji szybkiej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu z grubsza 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego jak i sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bitcoin placówka w polsce ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także na górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin placówka w polsce

bitcoin placówka w polsce