bitcoin pit - BitBay
3818
page-template-default,page,page-id-3818,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin pit

[yasr_overall_rating]

bitcoin pit

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin pit

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin pit) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

bitcoin pit –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z sądzą o traderach, dla których ma znaczenie w zasadzie szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitcoin pit.

bitcoin pit

Zaczynamy od stworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay pozostała wielce sprowadzona. Na początek starczy kopnąć adres email.

Po chwil na podany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przebrany przez nas nick jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie pozostało przy tym wypróbowane. weryfikacja jest wiążąca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin pit.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin pit – BitBay

Wpłaty na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw błyskawicznej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego oraz sposobnego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy możliwość “Moje konto” ( bitcoin pit ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin pit

bitcoin pit