bitcoin konto - BitBay
4019
page-template-default,page,page-id-4019,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin konto

[yasr_overall_rating]

bitcoin konto

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin konto

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin konto) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin konto – Giełda

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z uważają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana tudzież wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bitcoin konto.

Bit Bay rejestracja:

Zaczynamy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie uproszczona. Na początek tylko trzeba dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyłowiony przez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest obowiązująca po wykroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin konto.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin konto – Gieła bitcoin

Płatności na Bit-Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości rychłej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu w przybliżeniu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w korelacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( bitcoin konto ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie powstawały na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin konto

bitcoin konto