bitcoin jak sprzedać - BitBay
3587
page-template-default,page,page-id-3587,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin jak sprzedać

[yasr_overall_rating]

bitcoin jak sprzedać

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin jak sprzedać

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin jak sprzedać) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bitcoin jak sprzedać –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została sporządzona z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana a także przyozdobiona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitcoin jak sprzedać.

Bit Bay zakładanie konta:

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bit bay rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Na początek trzeba tylko przekazać adres email.

Po chwili na podany poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas nick czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. weryfikacja BitBay jest przymusowa po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin jak sprzedać.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin jak sprzedać – Giełda krypto

Płatności na bitcoin jak sprzedać

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości ekspresowej płatności, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku plus minus 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitcoin jak sprzedać ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie ukazały się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin jak sprzedać

bitcoin jak sprzedać