bitcoin jak kupic - BitBay
3743
page-template-default,page,page-id-3743,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin jak kupic

[yasr_overall_rating]

bitcoin jak kupic

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin jak kupic

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin jak kupic) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin jak kupic –

Nowa edycja giełdy Bitbay została stworzona z mniemają o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza prędkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana czy też zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitcoin jak kupic.

bitcoin jak kupic

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja pozostała wielce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy kopnąć adres email.

Po chwileczek na podany poprzez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin jak kupic.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin jak kupic – Bit Bay

Wpłaty na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji błyskawicznej zapłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu coś koło tego 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze płatności.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować uformowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( bitcoin jak kupic ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin jak kupic

bitcoin jak kupic