bitcoin jak kupić - BitBay
4112
page-template-default,page,page-id-4112,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin jak kupić

[yasr_overall_rating]

bitcoin jak kupić

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin jak kupić

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin jak kupić) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitcoin jak kupić – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay została skonstruowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby wydołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz wzbogacona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitcoin jak kupić.

bitcoin jak kupić:

Zapoczątkowujemy od zrealizowania naszego pojedynczego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wysoce uproszczona. Na ten czas starczy podać adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email dostajemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przesiany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin jak kupić.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin jak kupić – Giełda kryptowalut

Płatności na BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw rychłej zapłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu w przybliżeniu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze płatności.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego tudzież przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w zależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bitcoin jak kupić ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin jak kupić

bitcoin jak kupić