bitcoin giełda - BitBay
3584
page-template-default,page,page-id-3584,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin giełda

[yasr_overall_rating]

bitcoin giełda

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin giełda

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin giełda) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bitcoin giełda –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z uważają o traderach, dla których liczy się przeważnie szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana a także ubogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitcoin giełda.

Bit Bay rejestracja:

Inaugurujemy od zrealizowania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay została wielce sprowadzona. Po pierwsze trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwil na kopsnięty poprzez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na brukowym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało zresztą zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin giełda.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin giełda – Giełda krypto

Wpłata na bitcoin giełda

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości prędkiej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku około 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego czy też stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitcoin giełda ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie ukazały się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin giełda

bitcoin giełda