Gdzie sprzedać Bitcoin, Bitcoin gdzie sprzedać? - bit-bay.com
594
post-template-default,single,single-post,postid-594,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Bitcoin gdzie sprzedać?

[yasr_overall_rating]
gdzie sprzedać bitcoin

Bitcoin gdzie sprzedać?

Gdzie sprzedać bitcoin

Jeśli kilka lat temu interesowałeś się kryptowalutami i zdecydowałeś się kupić bitcoin, dziś możesz mówić o prawdziwym szczęściu… lub posiadaniu instynktu maklera giełdowego. Kryptowaluty kupione kilka lat temu, dziś kilkukrotnie zwiększyły swoją wartość. To prawdziwy powód do radości, tym bardziej że zyski są naprawdę spore. Pozostaje jednak pewien problem, a mianowicie dotyczący tego, gdzie sprzedać bitcoin. Inaczej jak przy tradycyjnej walucie, kryptowaluty nie mają  banknotów ani monet, które można wymienić w kantorze. Pozostaje zatem wyłącznie ich sprzedaż cyfrowa, wykorzystując dostępne na polskim rynku serwisy do handlu kryptowalutami.

Sprzedaj Bitcoin na giełdzie BitBay i zarabiaj
Zarejestruj się

Wiemy gdzie sprzedać bitcoin w dobrej cenie

Zasadniczo to rynek kształtuje ceny kryptowaluty, którą zamierzasz sprzedać. Zasadniczo, posiadając bitcoin jesteś na uprzywilejowanej pozycji, bo jest to nadal jedna z najchętniej kupowanych kryptowalut na rynku. Dziś cena za 1 BTC to ponad 50 tysięcy złotych! Jeszcze kilka lat temu, wartość ta była wielokrotnie niższa. Jeśli chcesz uzyskać jak największy zysk, powinieneś sprzedać kryptowaluty w takich miejscach, które zapewniają dużą liczbę użytkowników. Pozwoli ci to wybierać spośród wszystkich ofert. Pamiętaj również o bardzo ważnej rzeczy. Z uwagi na swoją bardzo dużą wartość, bitcoin dzieli się na części. Oznacza to że wcale nie musisz sprzedać 1 BTC w jednej transakcji jednej osobie. Możesz zostawić sobie jego część, a na sprzedaż przeznaczyć np. 49%, dzieląc to pomiędzy wielu użytkowników. To kolejny powód przemawiający za tym, że inwestycja w bitcoin to trafny pomysł.

Gdzie sprzedać bitcoin, aby była mała prowizja

Na czym zarabiają serwisy do handlu kryptowalutami? Finansują one swoją działalność częściowo z wpływów z reklam, ale w głównej mierze zyskiem są prowizje, naliczane  od każdej transakcji sprzedaży kryptowaluty. Zwykle będzie to od 0,5 do 1% wartości całej operacji. W twoim interesie jest zatem to, aby korzystać z takich serwisów, które mają najniższe prowizje i zapewniają największą ilość użytkowników – aktywnych. Sprawdź jak przebiega BitBay weryfikacja.

Co zrobić, kiedy już sprzedasz bitcoiny?

To pytanie wydaje się być proste. Właśnie zarobiłeś pieniądze. Inwestycja przyniosła ci zysk, a z pieniędzmi możesz zrobić wszystko, na co masz tylko ochotę. Aby móc nimi w pełni rozporządzać, będziesz musiał przesłać je na swoje konto bankowe, prowadzone w jednym z wielu banków. Możesz również pozostawić je w swoim elektronicznym portfelu w serwisie bitbay.net, oczekując że za jakiś czas ponownie je zainwestujesz. Dużym udogodnieniem jest fakt, że możesz sobie wyrobić kartę do płatności pieniędzmi, które są zgromadzone na koncie bitbay, a także do ich wypłaty za pomocą specjalnych urządzeń, które pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc w Polsce. Zasadniczo, są to zarobione przez ciebie pieniądze, którymi możesz dysponować wg własnych zasad oraz potrzeb. Czy zysk z takiej inwestycji podlega oprocentowaniu? Tak, powinieneś wykazać go w rocznym rozliczeniu PIT i odprowadzić należny podatek.

Wiesz już gdzie sprzedać Bitcoin, o tym jak go kupisz dowiesz się w tym artykule:

Gdzie można kupić Bitcoin

No Comments

Post A Comment