bitcoin gdzie kupic - BitBay
3716
page-template-default,page,page-id-3716,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin gdzie kupic

[yasr_overall_rating]

bitcoin gdzie kupic

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin gdzie kupic

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin gdzie kupic) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin gdzie kupic – Portfel

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała sporządzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitcoin gdzie kupic.

bitcoin gdzie kupic

Inaugurujemy od skonstruowania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na ten czas starczy kopsnąć adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wyłowiony przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na żółtym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. weryfikacja BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu progu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin gdzie kupic.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin gdzie kupic – Bit Bay

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej opcji szybkiej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w zależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wolimy opcję “Moje konto” ( bitcoin gdzie kupic ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie wynurzyły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin gdzie kupic

bitcoin gdzie kupic