Bitcoin gdzie kupić, Bitcoin gdzie można kupić? - bit-bay.com
582
post-template-default,single,single-post,postid-582,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Bitcoin gdzie kupić

Bitcoin gdzie kupić

Bitcoin gdzie można kupić

Bitcoin to kryptowaluta, która jest obecna w internecie już prawie 10 lat. Jej debiut w sieci przypadł na rok 2009 i od tego czasu nieustannie umacnia ona swoją pozycję. Jest jedną z najchętniej kupowanych kryptowalut na całym świecie. Aktualnie 1 bitcoin ma równowartość prawie 54 tysięcy PLN. Prawda że robi to wrażenie? Nie można zatem dziwić się temu, że wiele osób posiada bitcoiny w ilości 20% jednej monety. To i tak bardzo duża wartość!

Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny na giełdzie
Zarejestruj się

Bitcoin gdzie kupić tanio i szybko

Jeżeli jesteś świadom tego, jak wielki potencjał mają kryptowaluty, możesz być chętny przetestować je na własnej skórze. Po co miałbyś kupować kryptowaluty takie jak bitcoin? Między innymi po to, aby uczestniczyć w rewolucji, która nieprzerwanie trwa już od kilku lat. W perspektywie dwóch dekad, szacuje się że kryptowaluty wyprą z rynku tradycyjne waluty. Dobrze zatem mieć ogólne pojęcie na temat tego, jak przebiega ich funkcjonowanie i na ile jest to bezpieczny środek płatniczy. Nie zapominajmy również o innym powodzie, dla którego wiele osób dowiaduje się, gdzie można kupić bitcoin. Inwestowanie w kryptowaluty.

Zdradzamy sprawdzone miejsca handlu kryptowalutami

W internecie bez trudu znajdziesz wiele stron, zajmujących się skupem i sprzedażą kryptowalut. Bitbay.net jest jedną z nich. To nowoczesna, elektroniczna platforma wymiany kryptowalut. W ofercie posiada wszystkie dostępne na rynku kryptowaluty, za które możesz płacić złotówkami, dolarami amerykańskimi oraz euro. W odróżnieniu od wielu innych serwisów zajmujących się tym samym, prowadzenie konta na bitbay.net jest zupełnie darmowe. Nie zapłacisz nic za otwarcie konta i jego prowadzenie. Nie będziesz także obciążany opłatami za wpłaty do swojego portfela. W ramach bezpłatnie prowadzonego konta, otrzymujesz wiele przydatnych narzędzi. Do tych najważniejszych należy zaliczyć system wymiany walut, giełdę walutową, platformę inwestycyjną, a także możliwość realizowania płatności internetowych i stacjonarnych. Jeżeli wydaje ci się że to mało, to do dyspozycji jest aż 15 metod wpłat i wypłat, a także to co odróżnia bitbay od konkurencji, czyli karta do konta! (BitBay rejestracja)

Bitcoin gdzie można kupić i czy się opłaca

Bitbay jak sama nazwa wskazuje, oczywiście posiada w ofercie kryptowalutę bitcoin. Jeśli planujesz kupić jej 10%, 20 lub więcej, to jest to doskonałe miejsce do tego celu. Projektanci serwisu pomyśleli o wszystkim i dla swoich użytkowników przygotowali również wersję mobilną serwisu. Spędzając wiele czasu poza domem, mamy ograniczony dostęp do komputera stacjonarnego lub laptopa. W niczym to jednak nie przeszkadza, aby tanio i bezpiecznie kupić kryptowaluty. Wersja mobilna serwisu zawiera wszystkie najważniejsze funkcjonalności, sprawiając że obsługa strony jest intuicyjna i bardzo wygodna. Transakcje możesz wykonywać na każdym urządzeniu – smartfonie lub tablecie, które ma dostęp do sieci i na którym zalogujesz się na swoje indywidualne konto założone w serwisie.

No Comments

Post A Comment