bitcoin bez weryfikacji - BitBay
3803
page-template-default,page,page-id-3803,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

bitcoin bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem:

bitcoin bez weryfikacji –

Nowa odsłona giełdy Bitbay została zrealizowana z myślą o traderach, dla jakich ma znaczenie nade wszystko prędkość transakcji. Aby zaradzić ich oczekiwaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitcoin bez weryfikacji.

bitcoin bez weryfikacji:

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay została wysoce sprowadzona. Na wstęp starczy przekazać adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany poprzez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do panelu administracyjnego programu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest przymusowa po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin bez weryfikacji – Giełda kryptowalut

Wpłata na Giełdę BitBay

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji prędkiej zapłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w korelacje od brzemiona sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitcoin bez weryfikacji ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u góry ekranu. Wiadomo, na naszym koncie ukazały się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin bez weryfikacji

bitcoin bez weryfikacji