bitcoin bez rejestracji - BitBay
3989
page-template-default,page,page-id-3989,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin bez rejestracji

[yasr_overall_rating]

bitcoin bez rejestracji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin bez rejestracji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin bez rejestracji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

bitcoin bez rejestracji – Portfel

Nowa wersja giełdy Bitbay została wykonana z uważają o traderach, dla których liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa edycja Bit Bay została zoptymalizowana jak i urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitcoin bez rejestracji.

BitBay rejestracja

Zapoczątkowujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na wstęp starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta jest obligatoryjna po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin bez rejestracji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin bez rejestracji – Bitcoin

Płatności na Giełdę BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej opcji pośpiesznej wpłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu mniej więcej 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia niestacjonarnego jak i stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w relacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitcoin bez rejestracji ).

Aktualny stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin bez rejestracji

bitcoin bez rejestracji