bitcoin bankomaty - BitBay
3710
page-template-default,page,page-id-3710,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin bankomaty

[yasr_overall_rating]

bitcoin bankomaty

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin bankomaty

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin bankomaty) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem

bitcoin bankomaty – Kryptowalut

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z uważają o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana oraz zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitcoin bankomaty.

bitcoin bankomaty:

Inaugurujemy od sporządzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej odsłon Bitbay rejestracja została wielce uproszczona. Na początek starczy kopsnąć adres email.

Po sekund na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy przebrany przez nas nick tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w ciągu kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do panelu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na żółtym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po wykroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitcoin bankomaty.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin bankomaty – Gieła bitcoin

Wpłata na bitcoin bankomaty

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z poręcznej możliwości rychłej zapłaty, realizowanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu o tyle o ile 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy przydatną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego a także odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może trwać (w relacje od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitcoin bankomaty ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także w górze ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin bankomaty

bitcoin bankomaty