bitcoin bankomat - BitBay
3950
page-template-default,page,page-id-3950,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin bankomat

[yasr_overall_rating]

bitcoin bankomat

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin bankomat

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin bankomat) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitcoin bankomat – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza prędkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe – bitcoin bankomat.

bitcoin bankomat

Rozpoczynamy od wykonania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała wielce uproszczona. Po pierwsze starczy podać adres email.

Po chwileczek na dostarczony poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany poprzez nas login czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obligatoryjna po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin bankomat.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin bankomat – Bit Bay

Wpłaty na BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji błyskawicznej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w rytmu rzędu 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego czy też płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Oznacza to, iż czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitcoin bankomat ).

Bieżący stan naszego konta widoczny jest także na górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie wynurzyły się naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin bankomat

bitcoin bankomat