bitcoin adres portfela - BitBay
3929
page-template-default,page,page-id-3929,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitcoin adres portfela

[yasr_overall_rating]

bitcoin adres portfela

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitcoin adres portfela

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitcoin adres portfela) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem.

bitcoin adres portfela – Zakup

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała zrealizowana z uważają o traderach, dla których ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Ażeby zaradzić ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana a także zróżnicowana o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitcoin adres portfela.

BitBay rejestracja:

Inaugurujemy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja BitBay została wysoce sprowadzona. Po pierwsze wystarczy przekazać adres email.

Po chwil na podany przez nas adres email odbieramy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyselekcjonowany poprzez nas login tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi interesanta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie pozostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitcoin adres portfela.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitcoin adres portfela – BitBay

Płatności na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej możliwości ekspresowej odpłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku plus minus 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego jak i właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. To znaczy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitcoin adres portfela ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitcoin adres portfela

bitcoin adres portfela