bitbaypay - BitBay
3524
page-template-default,page,page-id-3524,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbaypay

[yasr_overall_rating]

bitbaypay

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbaypay

Naszym zdaniem giełda BitBay (bitbaypay) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

bitbaypay –

Nowa wersja giełdy Bitbay została skonstruowana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie prędkość transakcji. Aby zaradzić ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też przyozdobiona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbaypay.

bitbaypay:

Inicjujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Na ten czas wystarczy kopsnąć adres email.

Po chwili na kopnięty przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas nick czy też hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało przy tym zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest przymusowa po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitbaypay.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbaypay – Giełda krypto

Płatności na BitBay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw błyskawicznej płatności, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu z grubsza 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za sprawą przelewu bankowego czy też odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego czy też przydatnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w zależności od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitbaypay ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie wynurzyły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbaypay

bitbaypay