bitbay wypłata w bankomacie - BitBay
3767
page-template-default,page,page-id-3767,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay wypłata w bankomacie

[yasr_overall_rating]

bitbay wypłata w bankomacie

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay wypłata w bankomacie

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay wypłata w bankomacie) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay wypłata w bankomacie – Bitcoin

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała stworzona z mniemają o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim prędkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay wypłata w bankomacie.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od stworzenia naszego jedynego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Po pierwsze trzeba tylko kopnąć adres email.

Po chwileczek na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas login oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w czasie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu porządkowego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na nowinkę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po pogwałceniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay wypłata w bankomacie.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay wypłata w bankomacie – Bit-Bay

Płatności na bitbay wypłata w bankomacie

Z przewodniego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw błyskawicznej odpłaty, przeprowadzanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Ponadto, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy odpowiednią ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego jak i przydatnego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w korelacje od brzemiona sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy opcję “Moje konto” ( bitbay wypłata w bankomacie ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także na górze ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie uwidoczniły się na pewno Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay wypłata w bankomacie

bitbay wypłata w bankomacie