bitbay wypłata bez weryfikacji - BitBay
3578
page-template-default,page,page-id-3578,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay wypłata bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

bitbay wypłata bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay wypłata bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay wypłata bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay wypłata bez weryfikacji –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z sądzą o traderach, dla jakich liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay została zoptymalizowana czy też ubogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay wypłata bez weryfikacji.

Bit Bay zakładanie konta:

Inicjujemy od stworzenia naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce uproszczona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na dostarczony przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przebrany przez nas login a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinę, która widnieje na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. weryfikacja jest obowiązująca po wykroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay wypłata bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay wypłata bez weryfikacji – Bit-Bay

Wpłaty na bitbay wypłata bez weryfikacji

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej zapłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku mniej więcej 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego aktualnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay poszczególny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego a także stosownego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay wypłata bez weryfikacji ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także w górze ekranu. Rozumie się, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay wypłata bez weryfikacji

bitbay wypłata bez weryfikacji