bitbay wpłata bez weryfikacji - BitBay
4016
page-template-default,page,page-id-4016,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay wpłata bez weryfikacji

[yasr_overall_rating]

bitbay wpłata bez weryfikacji

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay wpłata bez weryfikacji

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay wpłata bez weryfikacji) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbay wpłata bez weryfikacji –

Nowa wersja giełdy Bitbay została sporządzona z uważają o traderach, dla których ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też uświetniona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay wpłata bez weryfikacji.

Bit Bay rejestracja

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego samotnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay pozostała wielce sprowadzona. Na wstęp tylko trzeba podać adres email.

Po chwileczek na przekazany poprzez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przesiany poprzez nas nick oraz credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja konta jest przymusowa po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay wpłata bez weryfikacji.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay wpłata bez weryfikacji – Gieła bitcoin

Wpłaty na Giełdę BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z poręcznej alternatyw prędkiej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu z grubsza 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w osobnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia kieszonkowego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy możliwość “Moje konto” ( bitbay wpłata bez weryfikacji ).

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także w górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay wpłata bez weryfikacji

bitbay wpłata bez weryfikacji