bitbay weryfikacja konta - BitBay
3533
page-template-default,page,page-id-3533,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay weryfikacja konta

[yasr_overall_rating]

bitbay weryfikacja konta

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay weryfikacja konta

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay weryfikacja konta) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay weryfikacja konta – Handel

Nowa odsłona giełdy Bitbay została skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się w zasadzie szybkość transakcji. Aby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana tudzież urozmaicona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay weryfikacja konta.

BitBay zakładanie konta

Inicjujemy od wykonania naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała wielce sprowadzona. Na ten czas tylko trzeba podać adres email.

Po chwil na kopnięty poprzez nas adres email dostajemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyłowiony przez nas nick jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, u samej góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay weryfikacja konta.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay weryfikacja konta – Bitcoin

Wpłaty na bitbay weryfikacja konta

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej alternatyw ekspresowej płatności, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku około 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy stosowną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego czy też właściwego portfela Btc dla tego rodzaju narzędzi, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może trwać (w korelacje od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z nadrzędnego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bitbay weryfikacja konta ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Niewątpliwie, na naszym koncie pojawiły się naprawdę Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay weryfikacja konta

bitbay weryfikacja konta