bitbay website - BitBay
3896
page-template-default,page,page-id-3896,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay website

[yasr_overall_rating]

bitbay website

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay website

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay website) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem.

bitbay website –

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała utworzona z myślą o traderach, dla jakich liczy się głównie prędkość transakcji. Ażeby sprostać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz przyozdobiona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty pośpieszne – bitbay website.

Bit Bay rejestracja

Inicjujemy od zrealizowania naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja Bit Bay została wysoce sprowadzona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po chwil na kopnięty przez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyselekcjonowany przez nas nick jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało notabene wypróbowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay website.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay website – Giełda krypto

Wpłata na Bit Bay

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie wyłówmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku o tyle o ile 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego oraz odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wytworzony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę “Moje konto” ( bitbay website ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a więc możemy sprawić dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay website

bitbay website