bitbay wartosc - BitBay
3752
page-template-default,page,page-id-3752,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay wartosc

[yasr_overall_rating]

bitbay wartosc

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay wartosc

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay wartosc) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay wartosc – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała sporządzona z myślą o traderach, dla których ma znaczenie zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby podołać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana jak i zróżnicowana o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay wartosc.

bitbay wartosc

Zapoczątkowujemy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została wielce uproszczona. Na wstęp starczy kopsnąć adres email.

Po chwili na dostarczony przez nas adres email odbieramy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wyłowiony poprzez nas nick a także motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do panelu administracyjnego softu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na gadzinowym tle, na górze ekranu. Naśladuje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay wartosc.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay wartosc – Bitcoin

Wpłata na bitbay wartosc

Z głównego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw pośpiesznej zapłaty, przeprowadzanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu rzędu 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego czy też wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto sposobną kwotą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w chwili obecnej korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samoistnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay jedyny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego czy też stosownego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może ciągnąć się (w współzależności od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay wartosc ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie wyłoniły się naprawdę Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay wartosc

bitbay wartosc