bitbay wartość - BitBay
3827
page-template-default,page,page-id-3827,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay wartość

[yasr_overall_rating]

bitbay wartość

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay wartość

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay wartość) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o BitBay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay wartość – Portfel

Nowa odsłona giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mają na myśli o traderach, dla których liczy się nade wszystko szybkość transakcji. Ażeby wydołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także wzbogacona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay wartość.

BitBay rejestracja:

Zaczynamy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja została znacznie uproszczona. Na wstęp tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwileczek na podany poprzez nas adres email dostajemy nowinkę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wybrany poprzez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na adnotację, która świta na gadzinowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta BitBay jest wiążąca po przestępstwu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay wartość.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay wartość – BitBay

Wpłaty na bitbay wartość

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej alternatyw ekspresowej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w ciągu coś koło tego 1 godziny. Swoją drogą, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego jak i zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto przydatną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego teraz korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay samotny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze odpłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego czy też właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie wolimy alternatywę “Moje konto” ( bitbay wartość ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie wyłoniły się już Bitcoiny, a więc możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay wartość

bitbay wartość