bitbay support - BitBay
3770
page-template-default,page,page-id-3770,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay support

[yasr_overall_rating]

bitbay support

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay support

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay support) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii i informacji o giełdzie znajdziesz pod tym linkiem:

bitbay support – BitBay

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się głównie szybkość transakcji. Aby wydołać ich przewidywaniom nowa edycja Bitbay pozostała zoptymalizowana czy też urozmaicona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay support.

bitbay support

Inicjujemy od skonstruowania naszego indywidualnego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej wersji rejestracja BitBay pozostała wielce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na przekazany poprzez nas adres email odbieramy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy wyselekcjonowany przez nas nick tudzież hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny w toku kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z opcjami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na nowinkę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie pozostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest wiążąca po przewinieniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay support.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay support – BitBay

Wpłata na bitbay support

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości pośpiesznej płatności, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego tudzież wpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w autonomicznych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszelkie nasze odpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia niestacjonarnego jak i sposobnego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować uformowany kod QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że oczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może ciągnąć się (w współzależności od jarzma sieci) od kilku do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z głównego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitbay support ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także na górze ekranu. Jak wiadomo, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay support

bitbay support