bitbay skan dowodu - BitBay
3824
page-template-default,page,page-id-3824,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay skan dowodu

[yasr_overall_rating]

bitbay skan dowodu

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay skan dowodu

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay skan dowodu) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem

bitbay skan dowodu – Handel

Nowa wersja giełdy Bitbay została stworzona z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie głównie szybkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bit Bay pozostała zoptymalizowana a także urozmaicona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne – bitbay skan dowodu.

bitbay skan dowodu

Inaugurujemy od utworzenia naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce uproszczona. Na początek trzeba tylko podać adres email.

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony poprzez nas login jak i hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny w trakcie kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na wiadomość, która świta na brukowym tle, u góry ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało jeszcze wypróbowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po przestępstwu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay skan dowodu.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay skan dowodu – Bit-Bay

Wpłata na bitbay skan dowodu

Z rozstrzygającego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej alternatyw pośpiesznej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to zaledwie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu mniej więcej 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego tudzież odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy przydatną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w relacje od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo wzmaga się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z newralgicznego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitbay skan dowodu ).

Aktualny stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie pojawiły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay skan dowodu

bitbay skan dowodu