BitBay rejestracja, Rejestracja BitBay, Zakładanie konta na BitBay - Bit-Bay.com
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

BitBay Rejestracja

Załóż darmowe konto na giełdzie kryptowalut BitBay.

Rejestracja na BitBay zajmuję tylko chwilę. Kliknij w formularz rejestracji a zostaniesz przekierowany do miejsca gdzie będziesz mógł się bezpiecznie zarejestrować.

bitbay rejestracja konta
Jak zarejestrować się na giełdzie BitBay?

Rejestracja na giełdzie BitBay

 

Aby sprostać oczekiwaniom klientów firma BitBay wypuściła nową wersję platformy do handlu kryptowalutami BitBay 3.0.

Nowa wersja Giełdy BitBay została poprawiona i ulepszona o nowe funkcjonalności takie, jak  szybkie wpłaty i wypłaty

Aby jednak skorzystać z nowych funkcji niezbędna jest rejestracja w serwisie bitbay.

 

Krok 1 – Pierwsza rejestracja na giełdzie BitBay

Rozpoczynamy od utworzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

Krok 2 – Weryfikacja adresu e-mail przy rejestracji na BitBay

W wersji giełdy BitBay 3.0 rejestracja została znacząco uproszczona. Wystarczy podać swój adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie weryfikujące adres e-mail. Po chwili na podany przez nas  e-mail otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację swojego konta. Należy kliknąć aktywuj konto i gotowe!

Krok 3 – Pierwsza rejestracja na giełdzie BitBay

W następnej kolejności zostaniemy poproszeni o finalizację rejestracji. W formularzu wpisujemy własny login i hasło, a także numer PIN, przydatny np podczas kontaktu z infolinią oraz biurem obsługi BitBay.

Weryfikacja po rejestracji w BitBay

Weryfikacja po rejestracji konta w Bit Bay

Po udanej rejestracji, logujemy się do panelu bitbay. Przechodzimy  do panelu administracyjnego giełdy. Jak można zauważyć przy naszym koncie widnieje informacja “konto niezweryfikowane” Przypomina ono, że nasze konto nie zostało jeszcze zweryfikowane dlatego też mamy ograniczone możliwości kryptowalutami. Możemy handlować z limitem do 15 000 EUR rocznie. Aby usunąć limit z naszego konta należy zweryfikować swój profil.

 

Weryfikacja konta jest obowiązkowa dopiero po przekroczeniu limitu wypłat i wpłat 15 000 EUR w skali roku. Jeśli chcemy zweryfikować szybko nasze konto, należy kliknąć w widoczny w profilu link “Zweryfikuj swoje konto”.

 

Weryfikacja Twojego konta polega na potwierdzeniu tożsamości na podstawie załączonego dokumentu. Może być nim np dowód os, paszport prawo jazdy lub legitymacja. Dodatkowo wymagane jest potwierdzenie  adresu zamieszkania przez przesłanie skanu dowolnego rachunku za np. gaz/telefon/prąd czy wywóz śmieci, na którym będzie widniał wskazany przez nas adres.

Ile trwa weryfikacja konta?

Weryfikacja na giełdzie Bit Bay

Czas oczekiwania na weryfikacje danych to zazwyczaj maksymalnie 24 godziny. Jednak już po samej rejestracji możesz handlować kryptowalutami z limitem do 15 000 euro rocznie.