bitbay rejestracja nowego konta - BitBay
3923
page-template-default,page,page-id-3923,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay rejestracja nowego konta

[yasr_overall_rating]

bitbay rejestracja nowego konta

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay rejestracja nowego konta

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay rejestracja nowego konta) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o Bit-Bay.com znajdziesz pod tym linkiem

bitbay rejestracja nowego konta – BitBay

Nowa odsłona giełdy Bitbay została utworzona z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się nade wszystko prędkość transakcji. Ażeby zaradzić ich przewidywaniom nowa wersja Bitbay pozostała zoptymalizowana jak i wzbogacona o najnowsze role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay rejestracja nowego konta.

bitbay rejestracja nowego konta

Rozpoczynamy od wykonania naszego poszczególnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Później klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bitbay rejestracja pozostała znacznie uproszczona. Na początek wystarczy dostarczyć adres email.

Po chwili na przekazany poprzez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy przebrany przez nas login oraz motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego softu. Zanim wprawdzie zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało jeszcze zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po wykroczeniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay rejestracja nowego konta.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay rejestracja nowego konta – Bit-Bay

Płatności na BitBay

Z kluczowego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy opcję “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z wygodnej opcji prędkiej płatności, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu około 1 godziny. Z drugiej strony, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Polskiej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto sposobną sumą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w niezależnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego czy też stosownego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Oznacza to, że czekanie na zaksięgowanie naszej zapłaty może toczyć się (w zależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podwyższa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z koronnego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bitbay rejestracja nowego konta ).

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie powstawały naprawdę Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay rejestracja nowego konta

bitbay rejestracja nowego konta