bitbay problem - BitBay
4103
page-template-default,page,page-id-4103,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay problem

[yasr_overall_rating]

bitbay problem

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay problem

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay problem) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay problem –

Nowa wersja giełdy Bitbay pozostała wykonana z sądzą o traderach, dla jakich ma znaczenie w zasadzie prędkość transakcji. Ażeby wydołać ich przewidywaniom nowa odsłona Bitbay została zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe – bitbay problem.

bitbay problem:

Zaczynamy od wykonania naszego pojedynczego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej edycji Bit bay rejestracja pozostała wysoce sprowadzona. Po pierwsze tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwili na przekazany przez nas adres email odbieramy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Później zostaniemy przyzwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy przebrany poprzez nas login tudzież credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

“Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na informację, która widnieje na brukowym tle, u samej góry ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. Weryfikacja Bit Bay jest obligatoryjna po pogwałceniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik “Zweryfikuj własne konto” – bitbay problem.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay problem – BitBay

Płatności na BitBay

Z nadrzędnego, pionowego menu po lewej stronie przebierzmy alternatywę “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z wygodnej możliwości pośpiesznej wpłaty, realizowanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem odpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to tylko 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do pobrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto właściwą kwotą Bitcoinów, pchamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy przydatną ilość Bitcoinów na kopnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszystkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu urządzenia kieszonkowego jak i przydatnego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej zapłaty. To znaczy, że czekanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może toczyć się (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy alternatywę “Moje konto” ( bitbay problem ).

Aktualny stan naszego konta widoczny jest także u samej góry ekranu. Nie ulega wątpliwości, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay problem

bitbay problem