bitbay potwierdzenie adresu - BitBay
3986
page-template-default,page,page-id-3986,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay potwierdzenie adresu

[yasr_overall_rating]

bitbay potwierdzenie adresu

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay potwierdzenie adresu

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay potwierdzenie adresu) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay potwierdzenie adresu – Sprzedaż

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z myślą o traderach, dla których liczy się zwłaszcza szybkość transakcji. Żeby sprostać ich oczekiwaniom nowa wersja Bitbay została zoptymalizowana jak i wzbogacona o nowe role takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie – bitbay potwierdzenie adresu.

Bit Bay rejestracja:

Zaczynamy od zrealizowania naszego samotnego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent “Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja została znacznie uproszczona. Po pierwsze starczy kopsnąć adres email.

Po chwileczek na przekazany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

Następnie zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie dajemy przesiany przez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny na przestrzeni kontaktu z biurem obsługi delikwenta.

“Przechodzimy później do kokpitu porządkowego programu. Zanim jednak zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, oddajmy uwagę na adnotację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Udaje ono, że nasze konto nie zostało w dodatku wypróbowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po pogwałceniu obrębu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Żeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link “Zweryfikuj własne konto” – bitbay potwierdzenie adresu.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay potwierdzenie adresu – Giełda krypto

Wpłata na Bit Bay

Z przemożnego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji prędkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu mniej więcej 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pomocą przelewu bankowego oraz zapłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zainkasowania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto właściwą sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko w sprawie portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy stosowną ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony przez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który penetrować będą wszystkie nasze wpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego czy też właściwego portfela Btc dla tego gatunku narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. To znaczy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej odpłaty może ciągnąć się (w relacje od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z kluczowego menu po lewej stronie preferujemy opcję “Moje konto” ( bitbay potwierdzenie adresu ).

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay potwierdzenie adresu

bitbay potwierdzenie adresu