bitbay pomoc - BitBay
3671
page-template-default,page,page-id-3671,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

bitbay pomoc

[yasr_overall_rating]

bitbay pomoc

Zobacz więcej Darmowa rejestracja

bitbay pomoc

Naszym zdaniem giełda BitBay ( bitbay pomoc) to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

bitbay pomoc – Bitcoin

Nowa edycja giełdy Bitbay została sporządzona z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie głównie prędkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa odsłona Bit Bay została zoptymalizowana oraz zróżnicowana o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty prędkie – bitbay pomoc.

Bit Bay rejestracja

Inaugurujemy od utworzenia naszego osobnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk “Załóż konto”.

W nowej odsłon rejestracja BitBay pozostała wielce sprowadzona. Na wstęp wystarczy dostarczyć adres email.

Po sekund na kopsnięty przez nas adres email otrzymujemy nowinę z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk “Aktywuj konto”.

W następnej kolejności pozostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy przesiany poprzez nas login czy też credo, a także Pin do infolinii, który będzie pomyślny w ciągu kontaktu z biurem obsługi klienta.

“Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednak zapoznamy się z alternatywami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na informację, która widnieje na żółtym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, iż nasze konto nie pozostało do tego wypróbowane. weryfikacja jest obowiązująca po przewinieniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz “Zweryfikuj swoje konto” – bitbay pomoc.

Polska Giełda Bitcoin

Na BitBay możesz handlować internetową walutą Bitcoin

bitbay pomoc – Bit-Bay

Płatności na Bit Bay

Z decydującego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość “Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej opcji rychłej zapłaty, wykonywanej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku o tyle o ile 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Lokalnej (przygotowywane druczki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko co do portfeli Btc znajdziecie w odrębnych poradnikach) i za jego pomocą wysyłamy sposobną ilość Bitcoinów na przekazany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wykształcony poprzez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszystkie nasze zapłaty.

Jeżeli jesteśmy w posiadaniu urządzenia mobilnego oraz stosownego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. To znaczy, iż oczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w korelacje od obciążenia sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wybieramy możliwość “Moje konto” ( bitbay pomoc ).

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także u samej góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ujawniły się już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

bitbay pomoc

bitbay pomoc